Clip in vlasové predĺženie sú ľahko použiteľná a dočasná. Aplikácia trvá len pár minút. Pripevníte veľmi ľahko,nespôsobujú žiadne poškodenie Vašich vlasov. Trvalejšie spôsoby predlžovania vlasov môžu byť, najmä pri nesprávnej aplikácii veľmi škodlivé, u metód lepením môže dôjsť k poškodeniu, dokonca aj vypadávanie vlasov ! Naše kvalitné clip in vlasy stoja oveľa menej , než drahé a časovo náročné výlety do kaderníckych salónov. Pri správnej údržbe clip in môžete dosiahnuť veľmi dlhej životnosti, ktorá presiahne životnosť trvalých metód. Najlepší pocit zo všetkého je, že si ich môžete pripnúť, kedy sa Vám bude chcieť, a nie ste ničím obmedzená, ste slobodná a môžete kedykoľvek zmeniť svoj ​​vzhľad v čo najkratšom čase. Clip - in predlžovanie vlasov je ideálnym riešením pre rýchlu a jednoduchú zmenu účesu. Použite je pre pridanie dĺžky a objemu bez čakania než Vám vlasy dorastú.

Ako správne nasadiť clip in vlasy ?

Naše clip in príčesky dodávame vo forme clip in sád, a clip in pásov, tzv rýchlopásov. Všetky naše produkty Vám pomôžu pri vytvorení nového vzhľadu behom chvíľky. Tu Vám ukážeme ako efektívne a rýchlo používať clip in vlasové príčesky. Veríme, že postup, ktorý popisujeme mnohý z Vás inovujú a vylepšia pre ešte rýchlejšiu aplikáciu clip in vlasov.

Čo budeme potrebovať ?

- Clip in sadu , alebo clip in pás vlasov na clip in sponkách.
- Hrebeň s ostrým koncom.
- Sponku na zopnutie vlasov, alebo gumičku.


Postup
KROK 1: Otváranie a zatváranie clip in sponky

Sponku uchopíme oboma palcami na prednej strane a ukazováky na zadnej strane klipu.
Tlakom smerom k sebe clip otvoríme, od seba zatvoríme. Tento úkon je dobré si natrénovať.


KROK 2: príprava pred nasadením - úprava podkladu

Zhromaždite si vlasy hore a zopnite sponkou. Následne si prejdite rukou po temene hlavy a zistite, kde je zaoblenie Vašej hlavy. (každá ho máme niekde inde, záleží na tvare hlavy. Cieľom tohto kroku je určiť miesto, pod ktoré aplikujeme hlavný pás vlasov tak aby bol dokonale skrytý. Pomocou hrebeňa s ostrým koncom alebo prstov vytvoríme cestičku približne na 3 prsty pod touto líniou. Tam pripneme prvý pás. Clip in vlasy pripevňujeme zaspoda hore. V tomto návode popisujem variantu kedy na zadnú časť hlavy budeme aplikovať viac pásov. Prvý teda musí byť nižšie než druhý, ktorý bude tesne pod líniou zaoblenie hlavy.


KROK 3: Pripnutie prvého pásu

Vyberte jeden z najširších pásov a odopnite všetky clip in sponky. Vlasy pripevnite od horného okraja clipu na svoje vlasy.
Dobrá rada: časť vlasov, do ktorej sa clip in sponky zasúvajú môžete jemne natupírovať.

Ako prvú zapíname prostrednú clip in sponku, ktorú vsunieme do vlasov a tlakom oboma rukami zacvakneme. Ako ďalšie pripojíme ľavý a pravý pás. Snažíme sa, aby boli pásy čo najviac zapnuté, clip in sponky ležali súbežne s vlasmi a nikde nič neodstávali. Ak použejete na zadnú časť dva pásy okolo hlavy, stred šije je to miesto, kde by sa mali spájať.


KROK 4: Umiestnenie druhého, zadného pásu

Druhý, veľký pás budeme umiestňovať nad prvý. Uvoľnite všetky vlasy, ktoré boli zopnuté. Tesne nad vloženým pásom vytvoríme novú cestičku a zvyšné vlasy opäť dokonale odstránime. Zároveň dbáme na to, aby naše vlasy, prekrývajúce prvý pás boli hladko učesané. Opakujeme postup, ako u prvého pásu, začíname prostrednom clipom a potom clipy po stranách. Ak máte tretí pás, ktorý chcete pridať, postupujeme rovnako.


KROK 5: Umiestnenie bočných clip in pásikov

Kratšie, dvouklipé alebo jednoklipé pásky pripevníme tesne nad uchom, na každú stranu rovnomerne. Opäť vytvárame cestičky na každej strane a rovnomerne umiestňujeme clip-in sponky.


KROK 6: Odstránenie clip in vlasov

Vždy odstraňujeme len otvorené clip-in, aby nedošlo k poškodeniu vlastných vlasov.