Inšpirujte sa našimi videami ako sa zbaviť krátkych a riedkych vlasov bez zbytočných babračiek.

Blíži sa Vám svadba, ples, stužková alebo dovolenka? Neviete aký účes zvoliť ? Ste úplne zaneprázdnená? Nemáte čas na kaderníčku, ale chcete vyzerať vždy štýlovo a cítiť sa sebaisto ? Proste len chcete byť vždy upravená aj v každodennom živote? Zaujať okolie a byť reprezentatívnou ženou ?

Najkrajšie účesy vytvoríte vďaka našich clip-in vlasov. Dlhé a husté vlasy môžete mať za pár minút, aj keď ste krátko-vlásky. Váš nový účes bude pôsobiť oveľa bohatšie a hustejšie. S clip in vlasmi ušetríte čas aj peniaze. S nami si budete môcť vyrobiť účes behom chvíle, bez toho aby ste čakali, než vám vyrastú vaše vlastné vlasy. Buďte krásna a upravená majte stále fantastický pocit zo seba samej.

Clip in rychlopás na predĺženie a zahustenie vlasov už za 15-sekúnd

Pre dosiahnutie extra hustého a dlhého efektu odporúčame objednať naraz 2-balenia clip in rýchlopás, aby ste dosiahli extra objem ako vo videu.
Hustota až 300 gramov. Clip in vlasy neťahajú Vaše vlasy, aj keď sa rozhodnete pre extra hustotu a dĺžku. Väčší objem vlasov bez zaťaženia. Vhodný aj pre jemné vlasy. Samozrejme stačí aj jeden balík sú dostatočne husté ako v ostatnom videu tu na našej stránke.

7-dielna sada na predĺženie a zahustenie vlasov už za 5-minút

Vaše často kladené otázky : „Dá sa kombinovať 7-dielnu sadu s rýchlopásom ?“
Samozrejme, že áno. Ako na to ? Klik na video

Z našich clip in vlasov sa dá bez problémov spraviť aj cop, vrkoč alebo drdol.

Cop / Vrkoč na predľžovanie a zahustenie vlasov. Copík je ideálny pre každého s chvostom, ktorý je príliš malý na dlhý vzhľad. Získajte tri pohľady z jedného kusu ! Noste ho nízko v zátylku, do neba alebo ho zabaľte do veľkého drdolu. Naše predlžovanie vlasov je pre Vás tým pravým riešením ! Upravte si účes pre každodenné alebo špeciálne príležitosti - budete mať dlhé vlasy v niekoľkých sekundách. Elegantný chvost nikdy nevyjde z módy ❤️ Stante sa dlhosrstou krásavicou v okamihu !

Odtiene našich clip-in vlasov

Predĺženie a zahustenie vlasov dnes zvládnete aj vy doma a sama už za 30 sekúnd.
Pozrite si naše video, a oboznámte sa s tým, ako rýchlo predĺžiť a zahustiť svoje vlasy za pár sekúnd a ako sa správne starať, umývať, natáčať a žehliť clip in vlasy