Renata

Už viac krát som si objednala clip. Mala som rôzny melír, tak som clip stále prispôsobila k danej farbe vlasov. Vždy som bola spokojná. Dokonca sa páčili kamoškám, ktoré si objednali či cop, alebo clip. Samozrejme tiež so spokojnosťou. Aj keď sa stalo, že došlo k výmene, bolo to rýchle a s veľkou ochotou. Dnes si znova objednám clip. Viem, že si pekne vlasy upravím na svadbu :)

Zlatica Čierna

Objednávam 3 x od Vás a minule keď som mala tieto vlásky, susedka mi hovorí že vyzerám super, Že či ma tak dlho nevidela keď mi tak narástli. Ale priznám sa že ich trošku skracujem.

Anna

Vlásky prišli, dodanie bolo ozaj rýchle, ochota pri výbere veľká. Vlásky sú krásne, prirodzené, úplne mi splynuli s mojimi, vyzerajú na nerozoznanie od vlastných. Ďakujem, že si možno kúpiť za prijateľnú cenu tak krásne vlásky. Úplne všetko hodnotím na jedničku :)

Lucia Letková

Úžasné vlásky, husté, ľahké jemné

Monča

Dakujem za krásne vlasy :)  som veľmi spokojná :-* odporúčam každej žene čo túži mat dlhé a husté vlasy☺️ stránka aj jednanie uplne TOP !!!

Ingrid

Ďakujem za vlásky,som spokojna ,objednala som vlastne zo zvedavosti a pre ten pocit mať plnú hlavu vlasov ,je to super pocit ked viem že v skutočnosti by mi take nenarástli ,tak aspon takto sa to dá splnit si sen ,vyskušajte dievčatá ,a inak super komunikácia a expresne dodanie čo dnes tiež nie je samozrejmosť ,este raz diky :-*

Diuš

Balíček bol hneď na druhý deň tu čiže veľmi rýchle doručenie :)  no a teraz konečne k vlaskom :)  clip in vlasy sú veľmi dobre, kvalitné a naozaj husté. Naozaj odporúčam!!!!!!!

Klaudia

Vrelo doporučujem Push-up leginy, su presne ako na obrázku, pohodlne a veľmi prijemne. Určite budem objednavat aj dalšie farby. Ešte raz dakujeeeem!!

Marta Duranová

Dobrý deň. Veľmi chcem podakovat za úžasné vlásky, ktoré sú úplne úžasné, držia tvar  a neskutočne super cena. Veľmi sa chcem poďakovať za ochotu a poradenie, v ktorú kolvek hodinu. Ste jediná stránka, ktorá píše pravdu aké vlásky sú. A to som už kúpila neskutočne množstvo vlasov clip. Od iných stránok a bolo vždy sklamanie. Vy ste Top, odporúčam všetkým žienkam.mam ich rôzne druhy farieb odt

Piknová

Ďakujem za tieto krásne vlasky, som veľmi spokojná. Úžasne a rýchle jednanie a  pomôžu žene splniť ich sen, mat krásne dlhé vlasy  :) Určite odporúčam aj iným !

Zobrazenie 1 až 10 z 343 (35 stránok)