Monča

Dakujem za krásne vlasy :)  som veľmi spokojná :-* odporúčam každej žene čo túži mat dlhé a husté vlasy☺️ stránka aj jednanie uplne TOP !!!

Ingrid

Ďakujem za vlásky,som spokojna ,objednala som vlastne zo zvedavosti a pre ten pocit mať plnú hlavu vlasov ,je to super pocit ked viem že v skutočnosti by mi take nenarástli ,tak aspon takto sa to dá splnit si sen ,vyskušajte dievčatá ,a inak super komunikácia a expresne dodanie čo dnes tiež nie je samozrejmosť ,este raz diky :-*

Diuš

Balíček bol hneď na druhý deň tu čiže veľmi rýchle doručenie :)  no a teraz konečne k vlaskom :)  clip in vlasy sú veľmi dobre, kvalitné a naozaj husté. Naozaj odporúčam!!!!!!!

Klaudia

Vrelo doporučujem Push-up leginy, su presne ako na obrázku, pohodlne a veľmi prijemne. Určite budem objednavat aj dalšie farby. Ešte raz dakujeeeem!!

Marta Duranová

Dobrý deň. Veľmi chcem podakovat za úžasné vlásky, ktoré sú úplne úžasné, držia tvar  a neskutočne super cena. Veľmi sa chcem poďakovať za ochotu a poradenie, v ktorú kolvek hodinu. Ste jediná stránka, ktorá píše pravdu aké vlásky sú. A to som už kúpila neskutočne množstvo vlasov clip. Od iných stránok a bolo vždy sklamanie. Vy ste Top, odporúčam všetkým žienkam.mam ich rôzne druhy farieb odt

Piknová

Ďakujem za tieto krásne vlasky, som veľmi spokojná. Úžasne a rýchle jednanie a  pomôžu žene splniť ich sen, mat krásne dlhé vlasy  :) Určite odporúčam aj iným !

Micháliková

Dakujem za nádherne šaty a tričká :) Som veľmi spokojná :) Sú veľmi pohodlné/elastické :) Top kvalita a a cena ozaj vynikajúca !

Zlatka

Vďaka vašim vláskam som mohla mať ten najkrajší svadobný účes. Vlasy na nerozpoznanie od mojich ďakujem vám StellaTrend

Didka

 Súhlasím !! Vlásky naozaj na nerozoznanie od pravých, úžasná jemnosť, kvalita. Druhý deň som si hneď objednávala ďalšie aj spolu s tetou. Odporúčam všetkými 10 - timi  :)

Gabriela

Ďakujem za krásne clip in vlásky, ktoré mi zahustili a  tie moje a vytvorili krásny účes  :)  I keď vlasky nie sú živé,vyzerajú presne tak :)  v účese vyzerali úžasne a nebolo ani badateľné, že mám príčesok ! Ďakujem aj za rýchle dodanie a chválim aj komunikáciu a rady od predajkyne :-*

Zobrazenie 1 až 10 z 339 (34 stránok)