Clip in rýchlopás kučeravý na predlžovanie a zahustenie vlasov 888 / 4/30 stredne hnedá

Kód produktu:
Dostupnosť:
888 - 4/30
Skladom
28,00€

Materiál: Luxusné 100% Termo clip in vlasy na nerozoznanie od pravých vlasov. Najvyššia kvalita za najnižšiu cenu na trhu!
Evidenčné číslo : 888 / 4/30 stredne hnedá
Dĺžka : 55 cm a po vyžehlení 60 cm
Váha : 130 - 140 gram
Šírka : 25 cm - jeden takto široký, hustý a dlhý rýchlopás pokryje celú hlavu
Obsah balenia : 1 kus - upevnenie pomocou 5 clip in sponiek

Naše clip in vlasy sú najoblúbenejšou, najjednoduchšou, najlacnejšou a najrýchlejšou metódou, ako si predĺžiť a zahustiť vlasy za 30 sekúnd bez pomocou kaderníčky, v kľudnom domácom prostredí.
U nás sú clip in vlasy kvalitné, vyzerajú a správajú sa ako zdravé ľudské vlasy, čiže sa nemusíte báť toho, že vaše vlasy budú vyzerať umelo!

Clip in sponky sú opatrené silikónovým povrchom, ktorý zabezpečuje maximálnu ochranu pred zošmyknutím a zničením Vašich vlasov.

Najšetrnejšie a najvýhodnejšie pre Vaše vlasy sú tieto unikátne clip in 100% Termo vlasy. Termo vlasy sú najkvalitnejšíe vlasy na svete, čo znamená, že vyzerajú a správajú sa ako prirodzené, zdravé ľudské vlasy. Na dotyk sú jemné, nelesknú sa na slnku a nezauzlujú sa. Ďaľšou výhodou je stálofarebné vlákno, ktoré sa nevymyje a nevybledne, vďaka ktorému farba ostáva stále žiarivá, tepelná úprava od 150°C do 180°C (natáčanie, žehlenie). Sú lahšie ako ľudské vlasy, čiže neťahajú a neničia Vaše vlasy a vzhľadom na termo vlákno vlasy nepotrebujú takú intenzívnu starostlivosť ako ľudské vlasy ( pri každodennom nosení ich stačí umyť raz mesačne, lebo sa nešpinia a nemastia tak rýchlo, ako ľudské vlasy).

Tieto vlasy vám zabezpečia istotu a dobrý pocit, že nenosíte cudzie vlasy. Mnohí ľudia jednoducho nemajú radi myšlienku, že nosí reálne vlasy niekoho iného. Cudzia genetika na mojom tele ? Prečo niekto predal svoje vlasy ? Musel ? Žije ešte vôbec ?

Pre mnoho ľudí je to aj cenovo dostupnejšia varianta ako ľudské vlasy. Naše vysoko kvalitné Termo clip in vlasy stoja v priemere o 80% menej. Jedným z dôvodov, prečo mnoho ľudí preferuje Termo teplotne odolné vlákno, je to, že drží styling neuveriteľne dobre, napríklad lokne vydržia dni miesto hodín, na slnku v daždi. Ďalšou výhodou je, že získate väčší objem pri spojení s Vašimi vlasmi.

Vlasy, ktoré ponúkame, sú dostupné v každom odtieni, či už rovné alebo vlnité, je to už len na Vás, ako sa rozhodnete. V opačnom prípade nás neváhajte kontaktovať + pripojte fotku Vašich vlasov a veľmi radi Vám pomôžeme vybrať správny odtieň.

Starostlivosť o Clip in vlasy

  • Vlasy si opatrne v umývadle umyte so šampónom, ktorý bežne používate.
  • Opláchnite čistou vodou.
  • Aplikujte kondicionér alebo masku (nechať pôsobiť aspoň 20min).
  • Znova opláchnite.
  • Príčesok opatrne položte na uterák a povytláčajte vodu.
  • Príčesok podržte jednou rukou pri sponkách a opatrnite začnite česať, vždy odspodu, aby sa vlasy nezauzlili.
  • Príčesok zaveste na vešiak a nechajte usušiť.
  • Vlasy sú krásne, jemné, voňavučké a pripravené na ďalšie používanie
  • Neodporúčame fénovať clip in vlasy ( nie ste schopní zabezpečiť neprekročenie teploty - pri vyššej teplote by mohlo dôjsť k poškodeniu vlasu )


Predĺženie a zahustenie vlasov dnes zvládnete aj vy doma a sama už za 30 sekúnd.
Pozrite si video a oboznámte sa s tým, ako rýchlo predĺžiť a zahustiť svoje vlasy za pár sekúnd a ako sa o ne správne starať, umývať a žehliť.

Pri správnej údržbe Vám vlasové predĺženie a zahustenie vydrží takmer do nekonečna

Predĺženie a zahustenie vlasov dnes zvládnete aj vy doma a sama už za 30 sekúnd.

Z rýchlopásu sa dá bez problémov spraviť aj cop, vrkoč alebo drdol
Tepelná úprava, česanie, strihanie a farbenie

Tepelná úprava: žehlenie a natáčanie min. teplota 150°C - max. teplota 180°C

Česanie: Neodporúčame používať špeciálne kefy na ľudské vlasy obzvlášť s prasacími štetinami. Práve tieto vlasy ničia a dochádza k ich poškriabaniu, tzv. chemlonovateniu. Odporúčame použiť našu profesionálnu kefu Tangle Teezer, ktorá je najvhodnejšia na česanie Clip in a aj vašich vlasov. Dôležité je držať vlasy pod Clipom a tak začať česať od končekov vlasov, v opačnom prípade budete silou vytrhávať vlasy z upevnenia.

Strihanie: Vlasy je možné podľa lubovolne skrátiť alebo zriediť tak, aby čo najvhodnejšie zapadli do Vášho nového účesu. Odporúčame sa poradiť s Vašim kaderníkom.

Farbenie: Termo vlasy, tepelne odolné, hĺbkovo prefarbené vlákno je bez pórov. Farbenie je preto neúčelové a mohlo by vlas zničiť. Dotónovať možno farebným tužidlom.

Odporúčame pri použití nastriekať náš sprej na vlasy aby ste zabránili zamotaniu ! Spreje si viete vybrať tu ? Starostlivosť o vlasy

Ako vyžehliť a natáčať vlasy?

Vlasy sú vyrobené z vlákna termofiber - Na nerozoznanie od pravých vlasov.

Dalšia výhoda od nás: pekné hygienické balenie