Décsiová
Veľmi pekne a zo :srdca :) ďakujem za krásne vlásky :-) sú úžasné, jemnučké, som maximálne spokojná. Úžasná komunikácia a rýchle dodanie, proste TOP :-) veľmi pekne ďakujem
Révajová
Chcem sa podeliť o svoju skúsenosť s vláskami ktoré som si objednala :) a objednavám už druhýkrát a som spokojná aj s kvalitou vlaskov....:-* Určite odporúčam vlásky sú super a prispôsobia sa ku akýmkoľvek vlasom :)
Szabóová
Odporúčam objednávať, vlásky sú jemné a krásne .. Skvelý prístup predavajucej, ochotná a ma skvelý odhad na odtieň :) veľmi mi pomohla s vyberom. Ďakujem krásne :-)
Veronika Behúnová
Dobrý,prícesok mi dnes dosiel :) je úžasný, mala som ich už veľa ale tento je top, aj čo sa týka farby aj kvality. Určite môj nákup neskoncil len pri tomto jednom :) ďakujem aj za rýchlu komunikaciu a este rýchlejšie dodanie :)
Jana
Som velmi spokojna ! Velmi ma potesilo balicek a super cena a odporucam vam ich abi ste si ich kupili kvalita je 100% a tiez som spokojna s predavajucou ste super dakujem welmi pekne este raz :)
Annamari
Som veľmi spokojná už po druhý krát od porucám všetkym dievčatám :) skvela cena 100% kvalita dakujem vam velmi pekné
Froncová
Som uplne spokojna s vlaskamy aj farba sedi aj dlzka je neskutocna uplne je zo mna iny clovek ... Este raz dakujem...
Linda
Ďakujem za super vlásky ***** milá predávajúca, rýchle dodanie :) vlasy úžasne ! možem odporučit ;-)
Suzy
8 x objednávam a som maximálne spokojná,milá predávajúca a super kvalitné vlasky za skvelú cenu.Darček k objednavke potešil :) Odporúčam všetkým :-*
Romanka
Dakujem vám velmi pekne :-* Najväčšia spokojnosť :) teším sa na ďalšie :-*
