Luxusná očná linka a lepidlo na riasy 2v1

Kód produktu:
Dostupnosť:
očná linka a lepidlo na riasy 2v1
Skladom
18,00€ 12,00€

Obsah balenie : 1 ks očný linkovač 1 ml
Zloženie : styrén/akrylátový kopolymér, propylénglykol, fenoxyetanol, kaprylyl glykol a voda.

Prečo práve tento linkovač od Stella style ?

Najjednoduchšia Samolepiaca očná linka 2 v 1 všetkých čias. Úplne nová receptúra ​​s lepiacou technológiou, samolepiaca, bezpečná a jemná, nepoškodzuje vaše oči, príjemná vôňa, hladká a prírodná, vodeodolná a odolná voči potu, je to najlepšia voľba pre vaše riasy. Pri aplikácii nalepovacích mihalníc už nemusíte používať zvlášť lepidlo v tube! Naša očná linka už lepidlo obsahuje. Naša magická vložka je dlhotrvajúca, odolná proti rozmazaniu a vodotesná. Môžete ho použiť namiesto magnetickej očnej linky a lepidla na riasy. Farba sa ľahko mieša do očných viečok a vytvára jemný, prirodzený vzhľad. Stačí, keď si namaľujete očnú linku a riasy na ňu nalepíte. Ideálna príležitosť pre milovníkov nalepovacích rias. Očný linkovač je kompatibilný so všetkými nalepovacími riasami. Používajte s akýmikoľvek mihalnicami. Nezáleží na tom, z akého materiálu sú riasy, ako napríklad norkové riasy, riasy z hodvábneho vlákna, fungujú tieto magické očné linky.

  • Vysoký pigment, bohatá matná povrchová úprava.
  • Očná linka je dlhotrvajúci, vodeodolná a odolná voči rozmazaniu.
  • Jednoduché použitie veľmi jemného plsteného hrotu aplikátora.
  • Ultra matný, extra čierny vzorec.
  • Vaša najlepšia voľba, ak ste alergický na lepidlo alebo ho jednoducho nenávidíte. Vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek.
  • Žiadne magnety: ľahké ako pierko, ani si nevšimnete a necítite, že tam sú.

Jednoduchý návod na lepenie a úpravu umelých mihalníc

Krok 1 :
Očnú linku pred použím pretrepte. Z balenia vyberte umelé mihalnice najlepšie s aplikátorom alebo s pinzetou.Krok 2 :
Nakreslite si čiaru ako ste zvyknuté a počkajte aspoň 20 -sekúnd.Krok 3 :
Priložte umelé riasy na očnú linku najlepšie je začať pri vnútornom viečku a postupovať smerom von jemne stlačte.Krok 4 :
Nechajte vyschnúť. Kým mihalnice schnú, zľahka ich zatlačte prstami, aby dobre držali, oči pritom majte zavreté. Hotovo! Vďaka nášmu linkovaču vaše umelé mihalnice držia pevne.Krok 5 :
Keď sú mihalnice na mieste, presne sadli a cítite sa v nich príjemne, namaľujte ich dovedna s vašimi mihalnicami. Maskara mihalnice navzájom prepojí a tým získajú prirodzený look.Krok 6 :
Pre odstránenie namočte vatový tampón s odstraňovačom makeupov na báze oleja a jemne utrite očné linky.