Akciový balíček : 1 pár 5D mihalníc + 1 ks očný linkovač

Kód produktu:
Dostupnosť:
1 pár 5D mihalníc + 1ks očný linkovač
Skladom
20,00€ 19,00€

Dostupné možnosti

Obsah balenia : 1 pár 5D norkových mihalníc + 1 ks Luxusný očný linkovač 1 ml na mihalnice. Na výber máte 7 typov mihalníc.

Darček 1 x kefa na mihalnice ❤️

Materiál : Vysokokvalitné norkové vlákno pre dosiahnutie prirodzeného vzhľadu. Handmade 100% ručná práca. Top kvalita ! Vhodné pre nositeľov kontaktných šošoviek.
Rozmery :
15 mm
Farba :
čierna
POSTUP LEPENIA MIHALNÍC
 1. Umyte si oči / odstráňte maz.
 2. Mihalnice vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Podľa potreby ostrihajte z toho kúsok ak máte pocit,že sú široké na vaše oči.
 3. S pinzetou si pripravte mihalnice.
 4. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne.
 5. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias.
 6. Hotovo! Dosiahli ste dlhé a husté mihalnice.

Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka a jemne potiahnite.
Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia. Vhodné na akúkoľvek príležitosť, ako aj na každodenné použitie, nakoľko sú opakovane použiteľné. Ľahká aplikácia a veľmi mäkké a pohodlné na nosenie. Šetrné, flexibilné a stabilné.

Tieto umelé riasy proste musíte mať ! Mihalnice sú vysoko kvalitné a Vaše oči s nimi budú vyzerať sebaisto a sexy !

Prečo práve tento linkovač od Stella style ?

Najjednoduchšia Samolepiaca očná linka 2 v 1 všetkých čias. Úplne nová receptúra ​​s lepiacou technológiou, samolepiaca, bezpečná a jemná, nepoškodzuje vaše oči, príjemná vôňa, hladká a prírodná, vodeodolná a odolná voči potu, je to najlepšia voľba pre vaše riasy. Pri aplikácii nalepovacích mihalníc už nemusíte používať zvlášť lepidlo v tube! Naša očná linka už lepidlo obsahuje. Naša magická vložka je dlhotrvajúca, odolná proti rozmazaniu a vodotesná. Môžete ho použiť namiesto magnetickej očnej linky a lepidla na riasy. Farba sa ľahko mieša do očných viečok a vytvára jemný, prirodzený vzhľad. Stačí, keď si namaľujete očnú linku a riasy na ňu nalepíte. Ideálna príležitosť pre milovníkov nalepovacích rias. Očný linkovač je kompatibilný so všetkými nalepovacími riasami. Používajte s akýmikoľvek mihalnicami. Nezáleží na tom, z akého materiálu sú riasy, ako napríklad norkové riasy, riasy z hodvábneho vlákna, fungujú tieto magické očné linky.

 • Vysoký pigment, bohatá matná povrchová úprava.
 • Očná linka je dlhotrvajúci, vodeodolná a odolná voči rozmazaniu.
 • Jednoduché použitie veľmi jemného plsteného hrotu aplikátora.
 • Ultra matný, extra čierny vzorec.
 • Vaša najlepšia voľba, ak ste alergický na lepidlo alebo ho jednoducho nenávidíte. Vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek.
 • Žiadne magnety: ľahké ako pierko, ani si nevšimnete a necítite, že tam sú.

Jednoduchý návod na lepenie a úpravu umelých mihalníc

Krok 1 :
Očnú linku pred použím pretrepte. Z balenia vyberte umelé mihalnice najlepšie s aplikátorom alebo s pinzetou.Krok 2 :
Nakreslite si čiaru ako ste zvyknuté a počkajte aspoň 20 -sekúnd.Krok 3 :
Priložte umelé riasy na očnú linku najlepšie je začať pri vnútornom viečku a postupovať smerom von jemne stlačte.Krok 4 :
Nechajte vyschnúť. Kým mihalnice schnú, zľahka ich zatlačte prstami, aby dobre držali, oči pritom majte zavreté. Hotovo! Vďaka nášmu linkovaču vaše umelé mihalnice držia pevne.Krok 5 :
Keď sú mihalnice na mieste, presne sadli a cítite sa v nich príjemne, namaľujte ich dovedna s vašimi mihalnicami. Maskara mihalnice navzájom prepojí a tým získajú prirodzený look.Krok 6 :
Pre odstránenie namočte vatový tampón s odstraňovačom makeupov na báze oleja a jemne utrite očné linky.