Akciový balíček : 1 pár 5D mihalníc + 1 ks profesionálna súprava aplikátorov na mihalnice

Kód produktu:
Dostupnosť:
1 pár 5D mihalníc + 1 ks súprava aplikátorov na mihalnice
Skladom
25,00€ 23,00€

Dostupné možnosti

Obsah balenia : 1 pár 5D norkové riasy + 1 ks profesionálna súprava aplikátorov na mihalnice. Na výber máte 7 typov mihalníc.

Materiál : Vysokokvalitné norkové vlákno pre dosiahnutie prirodzeného vzhľadu. Handmade 100% ručná práca. Top kvalita ! Vhodné pre nositeľov kontaktných šošoviek.

Rozmery : 15 mm

Farba : čierna

POSTUP LEPENIA MIHALNÍC
 1. Umyte si oči / odstráňte maz.
 2. Mihalnice vyberte z balenia a jemne vytvarujte. Podľa potreby ostrihajte z toho kúsok ak máte pocit,že sú široké na vaše oči.
 3. S pinzetou si pripravte mihalnice.
 4. Naneste na ne lepidlo a počkajte 30 sekúnd kým lepidlo zaschne.
 5. Mihalnice prilepte čo najbližšie k línii vašich prirodzených rias.
 6. Hotovo! Dosiahli ste dlhé a husté mihalnice.

Pre odstránenie mihalnice jemne chyťte pri vonkajšom kútiku oka a jemne potiahnite.
Z mihalníc odstráňte zostatky lepidla a odložte do budúceho použitia. Vhodné na akúkoľvek príležitosť, ako aj na každodenné použitie, nakoľko sú opakovane použiteľné. Ľahká aplikácia a veľmi mäkké a pohodlné na nosenie. Šetrné, flexibilné a stabilné.

Tieto umelé riasy proste musíte mať ! Mihalnice sú vysoko kvalitné a Vaše oči s nimi budú vyzerať sebaisto a sexy !Profesionálna súprava na umelé mihalnice, riasy a na obočie od Stella Style

Farba : čierna a zlatá
Materiál : nerez, oceľ veľmi kvalitné.

Set obsahuje :

 • 1 x Nožnice na umelé mihalnice, obočie alebo na nechty
 • 1 x Pinzeta na obočie
 • 1 x Aplikátor / Pinzeta na umelé mihalnice
 • 1 x Kliešte na mihalnice s gumičkou

  + ❤️ DARČEK OD NÁS ❤️

 • 3 x náhradné hygienické gumičky na Kliešte
 • 1 x darčekové vrecúško z látky.

Pinzeta na obočie

Používa sa na detailné odstránenie chĺpkov na obočí. Špicaté zakončenie zaručuje dokonalé vytrhnutie chĺpkov.

Aplikátor / Pinzeta na umelé mihalnice

Aplikátor má unikátny dizajn a umožňuje jednoduchú a presnú aplikáciu umelých mihalníc. Pomocou neho môže byť aplikácia mihalníc zábavou. Pomocou vystuženej časti aplikátora uchopíte umelé mihalnice a nalepíte ich priamo pozdĺž línie mihalníc. Polstrovaná časť aplikátora je navrhnutá tak, aby sledovala prirodzenú líniu mihalníc, takže aplikácia bude ešte jednoduchšia.

Kliešte na mihalnice

Produkt sa pohodlne zmestí do ruky, čím sa zabezpečí bezproblémová aplikácia.Perfektne natočí a opticky predlžuje mihalnice. Váš vzhľad bude výrazný. Dokonalý objem a vytočenie rias! S klieštikmi na riasy od Nás získate krásne vytočené riasy jedným ťahom ! Veľmi jednoduchá aplikácia. Praktický pomocník pre perfektne vytočené riasy a zvodný vzhľad. Okrem toho sa ľahko čistí. Dokonale predlžuje a točí. Uľahčuje farbenie rias mascarou. Ochranná guma, zabraňuje zlomeniu mihalníc.

Ako používať kliešte na mihalnice ?

Uistite sa, že gumová ochrana nie je poškodená ani znečistená, aplikujte na čisté a prírodné riasy. Na riasy, na ktorých je mascara nemôžete použiť kliešte na riasy, pretože riskujete zlomenie alebo vytrhnutie rias.Kliešte na mihalnice poskytnú lepší účinok, ak ich trochu zahrejeme. Najlepšie je nahriať ich prúdom teplého vzduchu z fénu. Mihalnice si vložte medzi klieštiky blízko línie mihalníc a privrite ich a jemne ich zatlačte. Počkajte asi 20–30 sekúnd. Čím dlhšie, tým výraznejší je efekt natočenia. Vďaka tomu budú pekne tvarované, vytočené a po nanesení maskary budú vyzerať oveľa lepšie.Potom môžete robiť očný make-up.

Ako nepoužívať klieštiky na mihalnice?

 • Nepoužívajte ich na už namaľované riasy.
 • Klieštiky nestláčajte príliš silno.
 • Klieštiky nepoužívajte bez ich ochranných gúm.
 • Nesnažte sa klieštiky z mihalníc odstrániť pred tým, ako ich otvoríte.
 • Nikdy klieštikmi neťahajte ani netrhajte.
Jednoduchý návod na lepenie a úpravu umelých mihalníc

Krok 1 :
Očnú linku pred použím pretrepte. Z balenia vyberte umelé mihalnice najlepšie s aplikátorom alebo s pinzetou.Krok 2 :
Nakreslite si čiaru ako ste zvyknuté a počkajte aspoň 20 -sekúnd.Krok 3 :
Priložte umelé riasy na očnú linku najlepšie je začať pri vnútornom viečku a postupovať smerom von jemne stlačte.Krok 4 :
Nechajte vyschnúť. Kým mihalnice schnú, zľahka ich zatlačte prstami, aby dobre držali, oči pritom majte zavreté. Hotovo! Vďaka nášmu linkovaču vaše umelé mihalnice držia pevne.Krok 5 :
Keď sú mihalnice na mieste, presne sadli a cítite sa v nich príjemne, namaľujte ich dovedna s vašimi mihalnicami. Maskara mihalnice navzájom prepojí a tým získajú prirodzený look.Krok 6 :
Pre odstránenie namočte vatový tampón s odstraňovačom makeupov na báze oleja a jemne utrite očné linky.